Sutas Balss festivāls jau daudzus gadus tiek organizēts Alūksnes raj. Jaunalūksnes pag. "Sprīdīšos" 2,5km no Alūksnes pilsētas, izbraucot pa Kanaviņu ielu (skatīt karte ).


  Sutas Balss ir visatraktīvākais vasaras brīvdabas divu dienu rokmūzikas festivāls, kurš sevī ietver daudzu gan tautā zināmu, gan jauno mūziķu koncertus. Koncerti notiek uz 2-3 skatuvēm kur piedalās 40-60 grupas no visas Latvijas ka arī no tuvām un tālām ārzemēm (skatīt vēsture). Pasākumā ir iespēja sevi parādīt arī kā pļavu futbolistu vai volejbolistu, vai citu alternatīvu izklaižu un sacensību dalībnieku.

 Pozitīvo gaisotni nosaka apmeklētāju iniciatīva, atraktivitāte un izdoma: vizināšanās ar atraktīvo  „Ēriku” (Sutas metālisko ķerru),  orientēšanās sacensības „Atrodi savu alu”,  vizināšanās metāla ratiņos uc . Ja jums ir kādas idejas ko varētu rādīt citiem apmeklētājiem, piesakieties pie organizatoriem sūtot e-pastu.

Iegādājoties biļeti apmeklētājs iegūst:

 1. 30-40 koncertus

 2. telts vietu

 3. ugunskura vietu

 4. bezmaksas autostāvvietu

 5. dzeramo ūdeni,

 6. bezmaksas tuoleti.

 7. vērtīgo mantu glabātuvi.(muz. instrumenti.foto un videokameras,utt)

Ir iespēja brīvi pamuzicēt brīvajā brīdī starp koncertiem gan brīvās skatuves veidā, gan atpūšoties draugu lokā.

Apmeklētājiem:

 1. Katra apmeklētāja goda lieta un pienākums ir iegādaties biļeti un aporoci, ar to jūs atbalstāt festivāla kvalitāti un nākotni, jo visi ieņēmumi tiek ieguldīti festivāla organizēšanas izdevumos.

 2. Katra apmeklētāja goda lieta ir neienest alkaholu, jo festivāla teritorijā tas ir nopērkams.(šogad tiek prognozēts, ka cenas būs zemakas kā jebkad un jebkur)

 3. Katram apmeklētājam jāatbalsta grupu uzstāšanās,sporta spēles un citas atraktivitātes,

 4. Veicot jebkāda veida pašdarbnieciskas aktivitātes, gādāt lai tās atbilst vispārējām sabiedrības normām un citu pasākuma apmeklētāju drošībai, kā arī pasākuma laikā izmantotajam tehniskā nodrošinājuma drošībai.

 5. Katra apmeklētāja goda lieta un pienākums ir rūpēties par atkritumu novietošanu tiem paredzeta vietā un nemēslot privātipašuma teritoriju kurā notiek festivāls. Plastmasas taru un iepakojumus vēlams saspiest.

 6. Sausu malku ugunskuriem var savākt tuvākajos mežos no kritušajiem kokiem, paņemt līdzi.

PASĀKUMA IEKŠĒJĀS KĀRTĪBAS NOTEIKUMI:

 1. Pasākuma ieejas maksa ir 7 Ls. Noteiktas krāsas aproces noteiks jūsu iespēju atrasties pasākuma teritorijā.

 2. Pasākuma teritorijā nedrīkst ienest alkoholiskos dzērienus un jebkādu stikla taru, uzliesmojošas vielas u.tml. lietas, kas var apdraudēt pašu un apkārtējo veselību un dzīvību.

 3. Pasākuma norises vietā atkritumus izmest tiem paredzētajās vietās. Plastmasas taru un iepakojumus saspiest.

 4. Personīgās lietošanas preces  (plāksterus, pretsāpju tabletes, higiēnas preces u.tml.) jānodrošina ikvienam pašam. Dežūrējošais mediķis sniegs palīdzību tikai dzīvībai bīstamos gadījumos.

 5. Pasākuma organizatori neuzņemas materiālo atbildību par jebkādiem pasākuma laikā notikušajiem materiālajiem zaudējumiem. Īpasi vērtīgas lietas (mūzikas instrumentus, videokameras u.tml.) būs iespēja atstāt mantu glabātuvē.

 6. Autovadītājiem novietot automašīnas tam paredzētajā vietā tā, lai tās netraucētu kustībai.

Komentāri (0)  |  2011-01-28 02:21  |  Skatīts: 5546x         Ieteikt draugiem       TweetMe
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ